Translator     |     Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKS     |     Rozkład PKP     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.

Osiągnięcia uczniów

 

2016/2017

Natalia Cichocka, Julia Grypczyńska, Beata Mruk  oraz Beata Witomska - I miejsce w etapie wojewódzkim konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski - (op. Anita Bąk)

Zofia Hertmanowska - II miejsce w wojewódzkim etapie konkursu języka niemieckiego pt.: "Lesen gehen"  (op. Monika Ratajczak)

Maria Klem - II miejsce w etapie wojewódzkim Krajowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej dla uczniów szkół: podstawowych, gimnazjum, ponadgimnazjalnych oraz kategorii otwartej - open „Letnie Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016” (op. Marcin Marszewski)

Natalia Walkowiak - I miejsce w III Powiatowym Konkursie Czytelniczym - (op. Danuta Olejnik)

Książkiewicz Luiza, Paterek Nikola, Płocieniak Maria - I miejsce w turnieju sportowym, pod hasłem „Sprawni jak mundurowi” (op. Michał Banaszak)

Maria Klem - I miejsce w III Powiatowym Konkurs o Tytuł Mistrza Teologii (op. Katarzyna Koronowska)

Mateusz Poprawa - I miejsce w II Powiatowym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym (op. D. Grzempa - Markiewicz, A. Bąk, M. Ścigacz, I. Walachowska, A. Stefaniak)

Beata Mruk - II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym - "Matematyka - królowa nauk" (op. Mirosława Prałat)

Kajetan Grabara, Julia Grypczyńska i Beata Mruk - II miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Igrzyska Olimpijskie w Matematyce (op. Mirosława Prałat)

Joanna Hałasowska - II miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Klas Pierwszych Gimnazjum (op. Mirosława Prałat)

Wiktoria Adamczak, Maria Klem, Daniel Wasiółka - II miejsce w międzyszkolnym konkursie historyczno - religijnym "Niezłomny żołnierz Kościoła" (op. Katarzyna Koronowska)

Grzesiak Dawid, Pieśniak Łukasz, Ratajszczak Tomasz - II miejsce w turnieju sportowym, pod hasłem „Sprawni jak mundurowi” (op. Michał Banaszak)

Daniel Wasiółka - II miejsce w III Powiatowym Konkurs o Tytuł Mistrza Teologii (op. Katarzyna Koronowska)

Zofia Hertmanowska - III miejsce w międzyszkolnym  konkursie z języka niemieckiego pt.: "Deutsch ist easy" (op. Monika Ratajczak)

 

2015/2016

Weronika Kośmider - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (op. Anita Bąk)

Stanisława Jankiewicz - I miejsce w II Powiatowym Konkurs o Tytuł Mistrza Teologii (op. Katarzyna Koronowska)

Natalia Fogt, Aleksandra Łabińska, Daria Walachowska - II miejsce w XII Międzyszkolnym konkursie dla uczniów gimnazjów „Watykan i Święty Jan Paweł II” (op. Katarzyna Koronowska)

Sandra Kostrzewa, Oliwia Śliwińska, Mateusz Poprawa - III miejsce w Powiatowym Konkursie Chemicznym "Ciekawe życie twórców chemii" (op. Alicja Stefaniak)

Maria Klem - III miejsce w II Powiatowym Konkurs o Tytuł Mistrza Teologii (op. Katarzyna Koronowska)

 

2014/2015

Marta Mądra - III miejsce w Powiatowym Konkursie Biologicznym pt. „Z genetyką za pan brat” (op. Anita Bąk)

Michał Jaruzel - III miejsce w międzyszkolnym konkursie fizycznym dla gimnazjalistów „Jabłko Newtona” (op. Małgorzata Ścigacz)

Gabriela Itkowiak - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim o Tematyce Olimpijskiej 

Magdalena Gulik, Stanisława Jankiewicz i Weronika Kośmider - III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Igrzyska Olimpijskie w Matematyce (op. Mirosława Prałat)

 

2013/2014

Marianna Krystek - III miejsce w  Powiatowym Konkursie Gwary Wielkopolskiej (op. Arleta Linke)

 

2012/2013

Daniel Jakubiak - I miejsce w X edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego Finansista (op. Mirosława Prałat)

Marianna Krystek - I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Bankowej OMNIBUS SKOK JAWORZNO (op. Mirosława Prałat)

Marianna Krystek - I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Deutsch ist easy” (op. Monika Ratajczak)

Daniel Jakubiak - II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Bankowej OMNIBUS SKOK JAWORZNO (op. Mirosława Prałat)

Michał Jaruzel - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Klas Pierwszych Gimnazjum (op. Mirosława Prałat)

Marianna Krystek - III miejsce w  Powiatowym Konkursie Gwary Wielkopolskiej (op. Arleta Linke)

 

 2010/2011

Daniel Jakubiak - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Klas Pierwszych Gimnazjum (op. Mirosława Prałat) 

 

2009/2010

Flilp Homski - III miejsce w powiatowym konkursie matematycznym "Omnibus SKOK Jaworzno" (op. Dorota Grzempa - Markiewicz)

2008/2009

Edyta Halaburda - III miejsce, Zuzanna Pacholczyk - wyróżnienie w konkursie literackim pt. „Połączyć dwa światy – czy to możliwe?” (op. Marzena Popiel)

2007/2008

Julia Majka - I miejsce w III Wielkopolskim Plenerze Malarskim "Gościeszyńskie Krajobrazy 2007" (op. Bogumiła Nowak)

Zespól w składzie Zuzanna Pacholczyk, Ewelina Piotrowska, Paweł Borowiak - II miejsce w VII powiatowym konkursie Igrzyska Olimpijskie w Matematyce (op. Mirosława Prałat, Dorota Grzempa - Markiewicz)

Edyta Halaburda - I miejsce, Zuzanna Pacholczyk - III miejsce w Gminnym konkursie plastycznym pt. "Gościnna Wielkopolska"

2006/2007

Zespół w składzie: Agnieszka Kujawa, Daniel Kamiński, Edyta Halaburda, Zuzanna Pacholczyk, Marta Matyja, Mateusz Nowak, Daniel Smolarek, Bartosz Woźniak - I miesce w ogólnopolskim konkursie „Folklor mojego regionu - historie ludzi i miejsc"  (op. Mirosława Prałat)

2005/2006

Zespół w składzie: Marta Brukwińska, Mikołaj Gościniak, Sandra Kąkolewska, Sylwia Majorczyk, Sebastian Malinski, Katarzyna Matuszkowiak, Natalia Rau - I miesce w ogólnopolskim konkursie "Folklor mojego regionu - III edycja" (op. Mirosława Prałat)
Justyna Biegańska - III miejsce  w ogólnopolskim Turnieju "Na Zimowym Olimpijskim Szlaku - Od Chamonix do Turynu".
Bernadeta Grzesiak - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I (op. Dorota Grzempa - Markiewicz)

2004/2005

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie - wytypowanie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu do udziału w projekcie "One School One Country" realizowanym przez Komitet Organizacyjny XX Zimowych Igrzysk Olimpijskich Turyn 2006

Justyna Biegańska - udział w pólfinale ogólnopolskiego konkursu wiedzy olimpijskiej „Na olimpijskim szlaku – od Aten do Aten” (op. Teresa Mikołajczak)

2003/2004

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie - uzyskanie tytułu "Szkoła z Klasą" w ramach akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej i "Gazety Wyborczej" pod patronatem Prezydenta RP

Zespół w składzie Ewelina Kąkolewska, Joanna Tuszkowska, Mateusz Nejranowski, Marcin Wośkowiak - II miejsce w finale wojewódzkim konkursu Internetowa Szkoła Olimpijska 2004 zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP" (op. Mirosława Prałat, Arleta Linke)

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie - wyróżnienie za najlepszy doping i postawę Fair Play w konkursie Internetowa Szkoła Olimpijska 2004 zorganizowanym w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP"

Grażyna Biela - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (op. Aleksandra Olesińska)

Zespół w składzie Przemysław Biegański, Maciej Bernacki, Karolina Firlej, Monika Kaczor, Maciej Kujawa - VII miejsce w etapie wojewódzkim konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" (op. Anita Bąk)

Zespół  w składzie: Piotr Jesko, Michał Tomczak, Maciej Żak, - I miejsce w III międzyszkolnym konkursie "Igrzyska Olimpijskie w Matematyce" (op. Mirosława Prałat)

Justyna Biegańska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I gimnazjum (op. Dorota Grzempa - Markiewicz)

Marta Łabęta - II miejsce w Konkursie Piosenki Dzieci i Młodzieży Kościan 2004 w kategorii 13 - 15 lat

Grażyna Biela - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Finansista" (op. Aleksandra Olesińska)

Paula Rosa - III miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim o Tematyce Olimpijskiej pod patronatem Starosty Powiatu Kościańskiego (op. Marzena Popiel)

Osiągnięcia sportowe

Jacek Piecuch, Dawid Stachowiak, Bartek Masztalerz, Mateusz Pogorzelski, Wojciech Hetman - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkól Gimnazjalnych w Unihokeju (op. Marcin Marszewski)

Monika Bączyk, Magdalena Kowalczyk, Judyta Pogorzelska, Agnieszka Witomska, Katarzyna Jędraszyk - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkól Gimnazjalnych w Unihokeju (op. Marcin Marszewski)

Mistrzostwa Powiatu w LA - I miejsce  w skok w dal - Jacek Piecuch, III miejsce w biegu na 200 m - Dominik Chrastek, III miejsce w sztafecie szwedzkiej - Paulina Kęsy, Barbara Biela, Paulina Błaszkowska, Kinga Nowak.

Ewa Kędzierska - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Mateusz Nejranowski, Maciej Sikorski, Michał Tomczak, Mateusz Zieliński, Mateusz Pogorzelski, Dominik Chrastek - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju (op. Marcin Marszewski)

Monika Bączyk, Paulina Kęsy, Patrycja Kaźmierczak, Magdalena Kowalczyk, M Musielak, Paulina Fabiś, Sylwia Szajewska - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju (op. Marcin Marszewski)

Mariusz Jakubowski, Maciej Żak - II miejsce w Mistrzostwach Ziemi Kościańskiej w Kolarstwie Przełajowym w Bonikowie

Jacek Homski - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach chłopców.

Dominik Chrastek - III miejsce w XIX Biegu Sylwestrowym w Lesznie (op. Marcin Marszewski)

Ewa Kędzierska - II miejsce, Dominik Chrastek - III miejsce w Biegu im. D. Chłapowskiego (op. Marcin Marszewski)

M. Selmoser, T. Nowaczyk, J. Pogorzelski, M. Mikołajczak, Dudziak, ł. Dominiczak, T. Klorek, P. Majrzchak, J. Piecuch, Sarbinowski, B. Masztalerz, M. Tomczak, P. Jesko,  Kielich, M. Zak, Sikorski,  Grys, D. Chrastek - II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w piłce nożnej chłopców (op. Marcin Marszewski)

M. Selmoser, T. Nowaczyk, J. Pogorzelski, M. Mikołajczak, Dudziak, ł. Dominiczak, T. Klorek, P. Majrzchak, J. Piecuch, Sarbinowski, B. Masztalerz, M. Tomczak, P. Jesko,  Kielich, M. Zak, Sikorski,  Grys, D. Chrastek - III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w rozgrywkach "Piłkarska Kadra Czeka" (op. Marcin Marszewski)

2002/2003

Maciej Bernacki - II miejsce w Międzynarodowym Konkursie na Opowiadanie o Tematyce Olimpijskiej organizowanym przez Klub Olimpijczyka FAIR PLAY przy VIII LO w Częstochowie. (op. Arleta Linke)

Marcin Wośkowiak - I miejsce w etapie rejonowym konkursu "Ptaki Polski", udział w etapie wojewódzkim (op. Irena Naskręt)

Judyta Pogorzelska - I miejsce w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim o Tematyce Olimpijskiej pod patronatem Starosty Powiatu Kościańskiego (op. Marzena Popiel)

Zespół w składzie Monika Wieczorek i Monika Kaczor - II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Unia Europejaka w liczbach" (op. Aleksandra Olesińska)

Zespół  w składzie: Ewelina Kąkolewska, Natalia Netter, Joanna Tuszkowska - III miejsce w II międzyszkolnym konkursie "Igrzyska Olimpijskie w Matematyce" (op. Mirosława Prałat)

Katarzyna Wieczorek - III miejsce w Powiatowym Konkursie Astronomicznym (op. Małgorzata Marszewska)

Osiągnięcia sportowe

Monika Bączyk, Magdalena Kowalczyk, Judyta Pogorzelska, Agnieszka Witomska, Katarzyna Jędraszyk - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkól Gimnazjalnych w Unihokeju (op. Marcin Marszewski)

Mistrzostwa Powiatu w LA - II miejsce  sztafeta 4x100 - Agnieszka Witomska, Judyta Pogorzelska, Ewelina Trawińska, Małgorzata Kaźmierowska, II miejsce w sztafecie szwedzkiej - Paulina Kęsy, Ewa Kędzierska, Zuzanna Nowicka, Małgorzata Kaźmierczak, I m na 100 m - Adam Nowak

Jacek Homski - III miejsce w  Mistrzostwach Powiatu w szachach chłopców

Piłkarska Kadra czeka - I miejsce w Powiecie, udział w Rejonie

Rozgrywki Coca - Coli - I miejsce w Powiecie

Wiosenny Turniej Aerobiku - I miejsce

2001/2002

Magdalena Brukwińska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie im. Jana Parandowskiego na opowiadanie o treści olimpijskiej - opowiadanie pt. "Paraolimpijczyk". Organizator PKOL. (op. Arleta Linke)

Joanna Tuszkowska - I miejsce w Powiatowym  Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I gimnazjum (op. Mirosława Prałat)

Przemysław Biegański - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I gimnazjum (op. Dorota Grzempa - Markiewicz)

Julita Adamczyk - I miejsce w międzyszkolnym konkursie "O Mitach Greckich" (op. Hanna Gano)

Katarzyna Wieczorek - I miejsce w Powiatowym Konkursie Astronomicznym (op. Małgorzata Marszewska)

Grażyna Biela - II miejsce w  Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I gimnazjum (op. Dorota Grzempa - Markiewicz)

Nadia Nowaczyk - II miejsce w Powiatowym Konkursie Astronomicznym (op. Małgorzata Marszewska)

Ewelina Kąkolewska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I gimnazjum (op. Mirosława Prałat)

Mateusz Nejranowski - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I gimnazjum (op. Mirosława Prałat)

Zespół  w składzie: Katarzyna Łabędzka, Jan Matyjaszczyk i Adam Nowak - III miejsce w I międzyszkolnym konkursie "Igrzyska Olimpijskie w Matematyce" (op. Dorota Grzempa - Markiewicz)

Osiągnięcia sportowe 

Mateusz Sędziak - III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Trójboju Siłowym

Mistrzostwa Powiatu w LA - II miejsce w skoku w dal - Adrian Wróblewski, II miejsce w biegu na 300 m - Adrian Wróblewski, II miejsce w pchnięciu kulą - K. Dominiczak

Przemysław Szczerbal, Adrian Wróblewski - I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym (op. Mariusz Lutomski)

 Mariusz Chwierot, Adrian Wróblewski, Tomasz Klorek, Bartosz Masztalerz, Krzysztof Romowski, Monika Bączyk, Magdalena Kowalczyk, Anna Piecuch, Anita Szczawik, Zuzanna Nowicka - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkól Gimnazjalnych w Unihokeju (op. Marcin Marszewski)

Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych - I miejsce chł. - K. Romowski, K. Wurst, A. Wróblewski, M. Chwierot, B. Masztalerz, W. Hetman, D. Woźny, Ł. Dominiczak, M. Dobraś, B. Prałat, T. Klorek, Ł. Maćkowski, B. Siejek. B. Sworacki, M. Ceglarek

Ł. Mikołajczak, A. Wróblewski, K. Romowski, M. Chwierot, D. Kubicki, D. Woźny, P. Mikołajczak, W. Hetman, M. Dobraś, B. Prałat, M. Kubicki, T. Klorek, J. Piecuch, B. Masztalerz, D. Stachowiak, M. Pogorzelski, P. Karolczak - II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców (op. Marcin Marszewski)

A. Adamczak, A. Kaźmierczak, A. Witomska, M. Bączyk, P. Kaźmierczak, A. Szczawik, M. Szczepaniak, M. Kowalczyk, M. Michałowska, B. Pajzert, A. Piecuch, J. Witomska, J. Dudkowska, E. Kąkolewska, A. Kruk, N. Nowaczyk, A. Jesko, P. Ratajczak - III miejsce w finale Mistrzostw Wielkopolski w piłce nożnej dziewcząt (op. Marcin Marszewski)

Gimnazjum Racot
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Ikony2
piątek, 23 czerwca 2017
174 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
imieniny
Albina, Wandy, Zenona
Ikony
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie, ul. Kościańska 9, 64-000 Kościan, Racot, pow. kościański, woj. wielkopolskie
tel.: +48 65 511 79 01, email: sekretariat@gimnazjumracot.pl, http://www.gimnazjumracot.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI